Produkcja gier planszowych w Chinach | Zleć produkcję i transport

Data aktualizacji:
08 cze 2024
Data publikacji:
08 cze 2024
Czas czytania: 3 minuty

Spis treści:

Produkcja gier planszowych odnotowała w ostatnich latach znaczny wzrost, a Chiny wyrosły na kluczowego gracza na rynku światowym. Reputacja kraju w zakresie opłacalnej produkcji, zaawansowanych technologii i wykwalifikowanej siły roboczej sprawiła, że jest to preferowane miejsce do produkcji gier planszowych oraz kart do gier. Patrząc na półki sklepowe przykładowo w empiku możemy sprawdzić, że znaczna ilość z gier planszowych dostępnych w sklepie została wyprodukowana właśnie w Chinach. 

Patrząc w przyszłość, przewiduje się, że rynek gier planszowych w Chinach doświadczy stabilnego wzrostu, z rocznym wzrostem wynoszącym 5,18% (CAGR 2024-2028). Ten wzrost wskazuje na pozytywny trend w branży gier planszowych, napędzany przez takie czynniki jak rosnąca popularność i popyt wśród chińskich konsumentów.

Opłacalna produkcja w Chinach

Produkcja Chińska jest zwyczajnie mówiąc tańsza. Na rynku istnieje wiele firm chińskim, które zajmują się produkcją gier planszowych i karcianych. Ze względu na duże możliwości wytwórczo-technologiczne Państwo środka dominuje w produkcji gier na świecie. 

Gotowy projekt pudełka, elementów itd. przesyłamy do Chińskiej fabryki gdzie dalej następuje druk i produkcja. W dobie globalizacji zlecenie produkcji w Chinach jest możliwe do realizacji. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w tym procesie to zapraszamy do kontaktu.  

Od jakiej ilości można produkować własne gry?

Produkcja własnej gry planszowej w Chinach możliwa jest już od kilkuset sztuk.  Dzięki rozległym możliwościom produkcyjnym i zaawansowanym technologiom dostępnym w chińskim sektorze produkcji gier planszowych, firmy mają możliwość produkowania gier w różnych ilościach, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i celów biznesowych.

Ile kosztuje produkcja gier planszowych w Chinach? 

Odpowiedź oczywiście będzie brzmiała "to zależy". Wszystko będzie zależne od złożoności gry oraz ilości sztuk, którą chcielibyśmy wyprodukować. Proste gry karciane będą dużo tańsze niż rozbudowane gry z figurkami i elementami 3D. Jeśli masz wstępną koncepcję gry planszowej to zgłoś się do nas. Pomożemy znaleźć fabrykę, która będzie mogła "wyprodukować" Twój pomysł. 

Doświadczone firmy produkujące dla największych marek

Praca z doświadczonymi producentami gier planszowych w Chinach, którzy obsługują największe marki, zapewnia dodatkową wartość i profesjonalizm w procesie produkcyjnym. Posiadanie partnera produkcyjnego, który ma doświadczenie w dostarczaniu najwyższej jakości produktów dla renomowanych marek, oznacza, że można oczekiwać wysokich standardów jakościowych i precyzji wykonania. Dzięki zdolnościom i ekspertyzie takich producentów, firmy mają szansę korzystać z najlepszych praktyk branżowych oraz innowacyjnych rozwiązań, co może przyczynić się do zwiększenia prestiżu i sukcesu swoich gier planszowych na rynku.

Transport gier planszowych z Chin

Jeśli rozważasz drukowanie gier w Chinach i potrzebujesz przetransportować swoje zamówienie to skontaktuj się z nami. Transport z Chin możliwy jest za pomocą transportu morskiego, kolejowego i lotniczego. Dostarczymy towar bezpośrednio od fabryki w Chinach do Twojego magazynu w Polsce.  

Podsumowując, branża gier planszowych w Chinach odnotowała na przestrzeni lat znaczny wzrost i rozwój, umacniając pozycję kraju jako kluczowego gracza na rynku światowym. Dzięki połączeniu wykwalifikowanego rzemiosła, opłacalnych możliwości produkcyjnych i głęboko zakorzenionej kulturze gier, chińscy producenci zyskali silną pozycję na całym świecie. Ciągłe innowacje, przestrzeganie standardów jakości i zdolność dostosowywania się do trendów rynkowych będą miały kluczowe znaczenie dla utrzymania tej trajektorii wzrostu i utrzymania reputacji Chin jako wiodącego ośrodka produkcji gier planszowych w nadchodzących latach.

Udostępnij artykuł:
Kopiuj link

Oceń stronę

0 / 5 Ocena strony: 5 Liczba ocen: 2

Twoja ocena strony:

Powiązane artykuły

Zapoznaj się z innymi artykułami wyjaśniającymi kwestie importu i transportu z Chin.

08 gru 2023
Czas czytania: 3 minuty

W ostatnich latach Chiny stały się głównym graczem w globalnym handlu, a ich eksport stanowi ponad 12% światowego eksportu. Towar z Chin głównie jest transportowany do Europy...

15 cze 2023
Czas czytania: 6 minut

Co to są INCOTERMS ? Tak tytułem wstępu zasady INCOTERMS to międzynarodowe reguły handlu obowiązujących na całym świecie. Wykorzystywane są w transakcjach międzynarodowych, aby określić zakres odpowiedzialności,...

26 lut 2024
Czas czytania: 5 minut

Współpraca gospodarcza między Polską a Turcją stanowi istotny filar relacji handlowych obu krajów, w której analiza obecnej dynamiki importu i eksportu podkreśla rosnące znaczenie tego partnerstwa. Turcja,...

Link artykułu został skopiowany.

Chcesz otrzymywać wartościowe informacje na temat importu z Chin?

Subskrybując nasz newsletter raz w tygodniu będziesz otrzymywał najnowsze informacje na temat importu z Chin
Newsletter
menu
>