Targi China Home Life Poland 

Data aktualizacji:
21 maj 2024
Data publikacji:
31 maj 2023
Czas czytania: 3 minuty
Plakat China Homelife Targi Chińskich Producentów 2023

Spis treści:

Dzisiaj rozpoczął się pierwszy dzień Targów China Home Life Poland. Targi potrwają od 31 maja do 2 czerwca 2023 r. Razem z targami Homelife odbywają się targi China Machinex, które skupiają się głównie na maszynach produkowanych w Państwie środka.

Na targach ma pojawiło się około 500 Chińskich wystawców, którzy oferowali swoje produktu. W tym roku targi zostały podzielone na kategorie: tekstylia i odzież, materiały budowlane, sprzęt gospodarstwa domowego, maszyny przemysłowe, elektronikę użytkową oraz energię i elektryczność. 

Oprócz fizycznie dostępnych firm, będzie możliwość skorzystania z platformy, na której będzie można skontaktować się z Chińską firmą. 

Według organizatorów na platformie dostępnych jest 2400 wystawców oraz 1400 Chińskich producentów . Oczywiście jest możliwość umawiania spotkań z danymi firmami poprzez wykorzystanie platformy i odbycie spotkania online. 

Transport kolejowy kontenerów z Chin
Wyceń Transport z Chin z nami 🇨🇳 🚀

Chińscy partnerzy często zachęcają do oglądania produktów, które oferują. Warto posiadać w tym wypadku aplikację whatsapp gdzie nasz partner będzie mógł wysłać katalog i będziemy mogli dalej prowadzić rozmowy. 

Na części stoisk producenci przygotowali swoje produkty gdzie możemy zobaczyć ich działanie oraz jakość. To bardzo pomocne, warto nawiązywać bezpośrednie relacje z partnerami ze względu na zniżki, które w przyszłości przy lepszej relacji możemy otrzymać. 

Jeśli barierę stanowi dla nas język możliwe jest wynajęcie tłumacza, który pomoże nam w skomunikowaniu się z wybranym chińskim partnerem. Będzie dostępna strefa match makingu, w której będą odbywały się spotkania z tłumaczami. 

Powstała również platforma 020, która ułatwia nawiązywanie kontaktu z Chińskimi partnerami. Organizator podaje następujące zalety z korzystania z aplikacji: 

  • poznanie wszystkich dostawców China Home Life jeszcze przed targami
  • ponad 300 najlepszych producentów
  • łatwy dostęp do najnowszych produktów
  • możliwość umawiania prywatnych spotkań z producentami
  • dostęp do specjalnych ofert
  • bezpośredni kontakt z dostawcami
  • dostęp do ponad 50.000 najlepszych ofert
  • platforma działa 365 dni w roku
  • Organizowanie spotkań za pomocą jednego kliknięcia 
  • System tłumaczeń, który działa w ponad 100 językach

Podsumowując targi potrwają jeszcze do 2 czerwca, to okazja do nawiązania wartościowych relacji biznesowych i zobaczenia rynkowych trendów. Często na targach promowane są nowe produkty, które dopiero będą wchodziły do Polski. Mamy tutaj przypadek z jednorazowymi papierosami elektronicznymi, które swojego czasu na targach już były dostępne, a w polskich sklepach pojawiły się za jakiś czas. 

Wejście na targi jest za darmo i może odebrać je klikając w poniższy link: 

https://www.tradechina.com/expoPoland?meo_id=10001718&utm_campaign=registration&utm_term=expo&utm_content=Vojo&utm_medium=&utm_source=Google
Udostępnij artykuł:
Kopiuj link

Oceń stronę

0 / 5 Ocena strony: 4.9 Liczba ocen: 10

Twoja ocena strony:

Powiązane artykuły

Zapoznaj się z innymi artykułami wyjaśniającymi kwestie importu i transportu z Chin.

06 lip 2023
Czas czytania: 3 minuty

Co to są INCOTERMS 2020 ? Zasady INCOTERMS to międzynarodowy zbiór reguł handlowych obowiązujących na całym świecie. Wykorzystywane są w transakcjach międzynarodowych i Incoterms określają zakres odpowiedzialności,...

16 lis 2023
Czas czytania: 3 minuty

Od czasu rozpoczęcia wojny na Ukrainie minął już jakiś czas jednak transport morski towarów do Ukraińskich portów praktycznie nie istnieje. Na mapce poniżej przedstawione są w czasie...

31 paź 2023
Czas czytania: 5 minut

Import mebli z Chin w stał się bardzo popularną praktyką w branży meblarskiej na całym świecie. Firmy z różnych krajów, zarówno te duże, jak i małe, decydują...

Link artykułu został skopiowany.

Chcesz otrzymywać wartościowe informacje na temat importu z Chin?

Subskrybując nasz newsletter raz w tygodniu będziesz otrzymywał najnowsze informacje na temat importu z Chin
Newsletter
menu
>