Targi China Home Life Poland 

Data aktualizacji:
01 gru 2023
Data publikacji:
31 maj 2023
Czas czytania: 2 minuty
Plakat China Homelife Targi Chińskich Producentów 2023

Dzisiaj rozpoczął się pierwszy dzień Targów China Home Life Poland. Targi potrwają od 31 maja do 2 czerwca 2023 r. Razem z targami Homelife odbywają się targi China Machinex, które skupiają się głównie na maszynach produkowanych w Państwie środka.

Na targach ma pojawiło się około 500 Chińskich wystawców, którzy oferowali swoje produktu. W tym roku targi zostały podzielone na kategorie: tekstylia i odzież, materiały budowlane, sprzęt gospodarstwa domowego, maszyny przemysłowe, elektronikę użytkową oraz energię i elektryczność. 

Oprócz fizycznie dostępnych firm, będzie możliwość skorzystania z platformy, na której będzie można skontaktować się z Chińską firmą. 

Według organizatorów na platformie dostępnych jest 2400 wystawców oraz 1400 Chińskich producentów . Oczywiście jest możliwość umawiania spotkań z danymi firmami poprzez wykorzystanie platformy i odbycie spotkania online. 

Transport kolejowy kontenerów z Chin
Wyceń Transport z Chin z nami 🇨🇳 🚀
 • 10% zniżki na pierwszy transport

 • W ofercie: Transport kolejowy, lotniczy i morskiChińscy partnerzy często zachęcają do oglądania produktów, które oferują. Warto posiadać w tym wypadku aplikację whatsapp gdzie nasz partner będzie mógł wysłać katalog i będziemy mogli dalej prowadzić rozmowy. 

Na części stoisk producenci przygotowali swoje produkty gdzie możemy zobaczyć ich działanie oraz jakość. To bardzo pomocne, warto nawiązywać bezpośrednie relacje z partnerami ze względu na zniżki, które w przyszłości przy lepszej relacji możemy otrzymać. 

Jeśli barierę stanowi dla nas język możliwe jest wynajęcie tłumacza, który pomoże nam w skomunikowaniu się z wybranym chińskim partnerem. Będzie dostępna strefa match makingu, w której będą odbywały się spotkania z tłumaczami. 

Powstała również platforma 020, która ułatwia nawiązywanie kontaktu z Chińskimi partnerami. Organizator podaje następujące zalety z korzystania z aplikacji: 

 • poznanie wszystkich dostawców China Home Life jeszcze przed targami
 • ponad 300 najlepszych producentów
 • łatwy dostęp do najnowszych produktów
 • możliwość umawiania prywatnych spotkań z producentami
 • dostęp do specjalnych ofert
 • bezpośredni kontakt z dostawcami
 • dostęp do ponad 50.000 najlepszych ofert
 • platforma działa 365 dni w roku
 • Organizowanie spotkań za pomocą jednego kliknięcia 
 • System tłumaczeń, który działa w ponad 100 językach

Podsumowując targi potrwają jeszcze do 2 czerwca, to okazja do nawiązania wartościowych relacji biznesowych i zobaczenia rynkowych trendów. Często na targach promowane są nowe produkty, które dopiero będą wchodziły do Polski. Mamy tutaj przypadek z jednorazowymi papierosami elektronicznymi, które swojego czasu na targach już były dostępne, a w polskich sklepach pojawiły się za jakiś czas. 

Wejście na targi jest za darmo i może odebrać je klikając w poniższy link: 

https://www.tradechina.com/expoPoland?meo_id=10001718&utm_campaign=registration&utm_term=expo&utm_content=Vojo&utm_medium=&utm_source=Google
Udostępnij artykuł:
Kopiuj link

Oceń stronę

0 / 5 Ocena strony: 4.9 Liczba ocen: 10

Twoja ocena strony:

Powiązane artykuły

Zapoznaj się z innymi artykułami wyjaśniającymi kwestie importu i transportu z Chin.

13 gru 2023
Czas czytania: 4 minuty

Transport morski i lotniczy odgrywają kluczową rolę w handlu międzynarodowym Kanady. Kraj ten należy do światowych liderów zarówno w eksporcie, jak i imporcie, a jego geograficzne położenie...

01 lip 2023
Czas czytania: 4 minuty

Chiny są ogromny rynkiem, na którym popyt na wszelkiego rodzaju produkty potrafi osiągać astronomiczne liczby. Wystarczy spojrzeć na liczbę sprzedanych produktów na Chińskich serwisach zakupowych podobnych do...

08 gru 2023
Czas czytania: 3 minuty

W ostatnich latach Chiny stały się głównym graczem w globalnym handlu, a ich eksport stanowi ponad 12% światowego eksportu. Towar z Chin głównie jest transportowany do Europy...

Link artykułu został skopiowany.

Chcesz otrzymywać wartościowe informacje na temat importu z Chin?

Subskrybując nasz newsletter raz w tygodniu będziesz otrzymywał najnowsze informacje na temat importu z Chin
Newsletter
menu
>